|
Druzgocący raport NIK PDF Print E-mail
Raport NIK nie pozostawia suchej nitki na informatyzcji w słuzbie zdrowia. Łamanie prawa, niegospodarność  - to tylko niektóre z zarzutów stawianych przez NIK po ocenie procesów informatyzacji ochrony zdrowia – ujawnia "Dziennik Gazeta Prawna".

Niegospodarność, łamanie przepisów o zamówieniach publicznych, brak współpracy Centrum Systemów Informatycznych Ochrony Zdrowia z Narodowym Funduszem Zdrowia, opóźnienia i brak kompetentnych pracowników - to tylko kilka z listy zarzutów wobec CSIOZ, które pojawiły się w niepublikowanym raporcie NIK do którego dotarła gazeta.

Dyrektor CSIOZ Leszek Sikorski nie zgadza się z zarzutami i nie zamierza podawać się do dymisji. "W ciągu ostatnich dwóch lat bardzo dużo się zmieniło. Centrum w istotny sposób buduje zaplecze merytoryczne niezbędne do realizacji projektu" - zapewnia.

 

Komentarz firmy: 

Jeżeli tak jest jak twierdzi Pan Dyrektor - zapraszamy do skorzystania z naszych usług audytu IT. Jeżeli okaże się że zarzuty są bezpodstawne - oddamy pieniądze za przeprowadzony audyt:)

 

źródło:

http://biznes.onet.pl/miliony-utopione-w-sluzbie-zdrowia,18570,4932929,1,prasa-detal

 

Menu

Home

Oferta

Zespół

Procesy

Usługi

Produkty

Audyt

Szkolenia

Studia i wykłady

Kontakt/Contact