Czwarta edycja studiów PWr !!! PDF Drukuj Email
Studia zorganizował Wydział Informatyki i Zarządzania oraz Centrum Kształcenia Ustawicznego Politechniki Wrocławskiej. Rekrutacja trwa. Właśnie zakończono obrony prac dyplomowych a już się zgłaszają uczestnicy na czwartą edycję. Wysoki poziom zajęć został doceniony przez Uczelnię, studentów i pracodawców. 
 
Studia nie są łatwe, ale jak widać poziom zarówno oczekiwań, jak i zajęć nie odstrasza kandydatów.  Prowadzone są na bazie najnowszej literatury pozyskiwanej z biblioteki IIA Global. Stanowią przygotowanie do pracy w audycie wewnętrznym, zarówno jednostek sektora finansów publicznych jak i w sektorze prywatnym. Po studiach duża część absolwentów zadeklarowała przystąpienie do egzaminów CIA i CGAP, poniewaz program jest skonstruowany tak, aby pozwolić przygotować się do egzaminów CIA lub CGAP.
 
Na zajęciach postawione są bardzo wysokie wymagania. Studenci są zobowiązani przygotować szereg prac pisemnych związanych z praktyką aduytu w jednostce. Studenci chetnie wykorzystują aspekt praktyczny tych prac do wsparcia swojej pracy bieżącej (zawodowej). Po ukończeniu studiów dysponują zestawami prac (sprawdzonych, zaopiniowanych i ocenionych) które nadająsię do praktycznego wykorzystania. Na zajęciach omawiane są case studies - np. jak przygotować analizę ryzyka, prowadzenie przykładowych zadań, analiza procesowa lub zarządzanie projektami. Studenci zapoznają się z praktyką audytu w różnych krajach. Na zajęciach często tłumaczone są "on demand" fragmenty najnowszych podręczników lub publikacji ze strony TheIIA.org. Przykładowe testy służą głównie nabyciu wiedzy a nie sprawdzaniu pamięciowego opanowania wiadomości. Harmonicznie współgrają: oceny i samooceny. 
 
Już w pierwszej edycji studia cieszyły się wielkim powodzeniem wśród audytorów sektora prywatnego, banków, ubezpieczycieli, a nawet przedsiębiorców prywatnych sektora MSP. Wielu absolwentów udało się dzięki nim uzyskać awans, poprawić zarobki, a co najważniejsze utrzymać rozwój zawodowy na dobrym poziomie. Serdecznie gratulujemy absolwentom i..... vivant sequentes.
 

Menu

Home

Oferta

Zespół

Procesy

Usługi

Produkty

Audyt

Szkolenia

Studia i wykłady

Kontakt/Contact