|
PDF Drukuj Email

Misja firmy: Mówimy prawdę

 

  1. Wartości i ład korporacyjny to nasze najmocniejsze strony.
  2. Kto prawdę mówi, ten niepokój wszczyna (C.K.Norwid) - zdajemy sobie z tego sprawę
  3. Pracujemy z pasją. Nie zadawalają nas rozwiązania trywialne - naszych Klientów również.
  4. Nie posiadamy rozwiązań "out of the box". Siłą naszą jest wiedza i kreatywność. Każdy problem rozpatrujemy w kontekście wartości dodanej. W społeczeństwie zindywidualizowanym problemy sa tworzone wspólnie - rozwiązania jednak muszą być wypracowywane jako indywidualne. "Nic z pudełka", wszystko "szyte na miarę". Czy widzieliście kiedyś ład organizacyjny "z pudełka"?
  5. Jesteśmy partnerem który stawia wymagania. Wiele firm działa na zasadzie "rzeczy niemożliwe realizujemy natychmiast, na cuda trzeba 5 min. poczekać". Wiele.... ale nie my. Jeżeli nie będziemy potrafili czegoś dla Ciebie zrobić - powiemy Ci to szczerze. To uczciwe i racjonalne.
  6. Jeżeli coś wiesz lepiej i potrafisz zrobić skuteczniej niż my to znaczy, że naprawdę nie potrzebujesz naszej pomocy.
  7. Sprzedajemy przede wszystkim wartości i satysfakcję, nie tylko usługi lub produkty
  8. O cenie rozmawiamy ZAWSZE na końcu. Odpowiedź z namysłem traktuj jako wyraz naszej odpowiedzialności i szacunku dla Twoich aktywów obrotowych.
  9. Interesuje nas aby Twoje rozwiązanie było zbudowane na solidnych fundamentach wiedzy, było zgodne z międzynarodowymi standardami i najlepszy mi praktykami w biznesie, a przede wszystkim skutecznie działało w praktyce.
 

Menu

Home

Oferta

Zespół

Procesy

Usługi

Produkty

Audyt

Szkolenia

Studia i wykłady

Kontakt/Contact